GÜRTEKS MATBAA REKLAM TANITIM

Hakkımızda

Son teknoloji baskı makinelerimiz, en rekabetçi fiyatlarla en yüksek baskı malzemelerini garanti etmektedir. Tüm basılı ürünlerimiz için dünya çapında teslimatın yanı sıra hızlı teslimat süreleri de sağlıyoruz.

Gürteks matbaa mersin

GÜRTEKS MATBAA HAKKINDA

 

1997 yılında Gürteks Matbaa olarak Mersin ‘de hizmete başladık. Gelişen teknolojiye uyum sağlayarak işimize yaptığımız yatırımlar ile büyümeye devam ediyoruz. Mevcut mülkiyeti altında, 1997 yılından bu yana, GÜRTEKS MATBAA şirketi her zaman teknolojinin ön safında yer almasını ve en yüksek kalitede işi en yüksek verime ulaştırmasını sağlamak için 1 milyonun üzerinde teknoloji  yatırımı yapmıştır.

Son teknoloji ürünü baskı makinelerimiz, en rekabetçi fiyatlarla en yüksek baskı malzemelerini garanti etmektedir. Ayrıca tüm basılı ürünlerimiz için Türkiye çapında teslimatın yanı sıra hızlı teslimat süreleri de sağlıyoruz. Mersin matbaa sektöründe sizlere en rekabetçi fiyat ve en dinamik tasarımlarla hizmet vermeye devam ediyoruz. 

BİZİM FELSEFEMİZ

Tüm iş gücümüz, tüm müşterilerimiz için gerçek maliyet ile etkin çözümler sunarak, gerçekten olağanüstü bir hizmet sunmak olan iş etiğini koruyor. Bu amaçla, kendi çok yüksek hedeflerimizi karşılamak ve aşmak için süreçlerimizi ve standartlarımızı iyileştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Müşterilerimize mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çabalarımızı her zaman yoğunlaştırdık. Sürekli olarak yeni müşteri bulmaktan çok sadık müşterileri korumak ve uzun süreli iş ilişkileri kurmak çok daha kolay ve etkili olduğu inancımızdır.

Pozisyonumuzu korumak ve pazar alanımızın zirvesinde kalmak için sürekli olarak yorulmadan çalışıyoruz. Bu yüzden ürettiğimiz her iş için her müşteriden % 100 memnuniyet elde etmeyi amaçlıyoruz.

DESTEKLERİMİZ

Gürteks Matbaa olarak satış öncesi ve sonrasında siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Tasarım konusunda vermiş olduğumuz hizmetimiz ile yaptırmış olduğunuz matbaa işleriniz %100 firmanızı yansıtarak müşteri devamlılığını sağlar. Tasarımı hazır olan işlerinizi baskıdan önce sizlerin onayına sunarak hata payını ortadan kaldırıyoruz. Baskı işlemi biten işlerinizi istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Vermiş olduğumuz tüm bu hizmetler sizlerin memnuniyeti içindir. Referans işlerimizi incelemek için lütfen ” matbaa baskı referans”  tıklayınız.

Gürteks matbaa mersin

© Copyright 1997-2019 GURTEKSMATBAA.COM Tüm hakları saklıdır.