Promosyon

Baskılı Kupa Bardak

Yazar : Gürteks Matbaa          Tarih : 19 Kasım 2018.           Kategori : Promosyon

Baskılı Kupa Bardak, Promosyon Kupa Bardak Hakkında

Nispeten ucuz ve etkili bir markalaşma stratejisi, baskılı kupa bardak gibi özel promosyon ürünlerini kullanmaktır.
Hem ev hem de ofis için çok yönlü ve pratik olan promosyon hediyeler ile yeni ya da eski müşterilerinizi, ürünleriniz ya da hizmetleriniz hakkında heyecanlandırabilirsiniz.

Baskılı kupa bardaklar, her lezzetli yudumunu alırken, satış yapabileceğiniz müşterilere sürekli olarak firmanızı hatırlatan veya masa üstlerinde sadece durdukları halde logonuz ile işinizi hatırlatan mini reklam panolarıdır. Bu, büyük veya küçük işletmeler için markalaşma fırsatları söz konusu olduğunda, kupa bardakları favori haline getirir.

 

Neden Özel Baskılı Kupa Bardak Yaptır malıyım?

Bir ticaret fuarında kaç kez kalem veya not defteri aldınız. Doğru, saymak için çok fazla zaman gerekir. Baskılı kupa bardak, markanızı, çoğu insanın asla sahip olamayacağı bir üründe ifade etme özgürlüğünü sağlar. Mutfak dolabını aç ve neden bahsettiğimizi göreceksin.

Baskılı kupa bardakları gerçekten çok yönlüdür; İnsanlar bunları iş yerinde ya da evde kahve için, kalemlik veya mini saksılar olarak kullanırlar. Nasıl kullanıldığına bakılmaksızın, her gün tekrar ederek daha fazla marka bilinirliği elde ediyorsunuz – size özel mesajınız sürekli olarak orada.

Baskılı kupa bardaklarınızda şirket logonuzu kullanın.

En yaygın kullanım; basit ama güçlü. Şirket logosunun toplumda iyi tanınması ve saygı duyulması durumunda, özel baskılı kupa bardaklarında logoyu kullanmak her zaman akıllıca olacaktır.  Şirket logosunu web sitenizin adresi ile tamamlayarak müşterilerinizin size kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  • Baskılı Kupa Bardak
  • Hediyelik Kupa Bardak
  • Promosyon Kupa Bardak

yukarıdaki gibi adlandırılan bu bardakları dilediğiniz renkte ve dilediğiniz tasarımda dilediğiniz kadar yaptırabilirsiniz. İster sevdiklerinizi mutlu edin, isterseniz de şirketiniz için eşsiz bir reklam deneyimi yaşayın.  Sizler de baskılı kupa bardak siparişi vermek için bizimle buradan iletişim kurunuz. 

GÜRTEKS MATBAA REKLAM TANITIM ve TASARIM HİZMETLERİ