Grafik Tasarım

Web Site Tasarımı

Yazar : Gürteks Matbaa          Tarih : 12 Eylül 2018.          Kategori : Grafik Tasarım

WEB  SİTE TASARIMI

Size sadece bir web site tasarımı oluşturabilecek çok sayıda web geliştiricisi var. Sadece bir web sitesi oluşturmanın ötesinde bir adım daha ileri gidiyoruz. Size harika bir web site tasarımı yapacağız ve büyümenize yardımcı olacak bir şeyler yapacağız. İster küçük bir çiçekçi, ister konut inşaatı, isterse de restoran zinciri olsun, iş hedeflerinize uyacak bir web çözümümüz var. Web site tasarım ekibimiz, yalnızca benzersiz yeteneklerinizi sergilemeyen, aynı zamanda insanların sizinle iş yapmasını kolaylaştıran özel web siteleri oluşturma konusunda oldukça beceriklidir.

Tasarımcıların kusursuzluğa ulaştıkları an; tasarımlarına ekleyecek değil, çıkaracak bir şey bulamadıkları zamandır…
– Antoine de Saint Exupery

MOBİL DOSTU WEB SİTELERİ

Web siteleri akıllı telefonlarda ve mobil tabletlerde farklı görünür. Tüm “yerel” aramaların% 50’den fazlası bir mobil cihazdan yapılmaktadır. Microsoft Tag tarafından yapılan bir araştırmaya göre, 2019 yılında mobil internet kullanımı masaüstü İnternet kullanımının üstesinden gelecektir.

Tasarladığımız her web sitesi ile sitenizin görünüşünü masaüstü ve dizüstü bilgisayar, tablet ve akıllı telefon cihazlarıyla uyumlu hale getirmek için tamamen kişiselleştiriyoruz.

En son teknolojileri kullanarak hazırladığımız web siteniz, mobil cihaz kullanıcılarına hangi cihazı kullanıyor olursa olsunlar, sizi en iyi şekilde görünmeleri için doğru düzeni sunacaktır.

Web site tasarımı, firmanızın dijital platformdaki yüzüdür. Yani firmanızın itibarını temsil eden dijital ofisiniz olarak değerlendirebilirsiniz. Mersin web site tasarımı ajansı olarak yapmış olduğumuz web site tasarımlarını incelemenizi tavsiye ederiz.  Web tasarımları, gelişen internet kuralları sebebiyle bir takım özelliklere ve alt yapıya sahip olmak zorundadır. Sadece site açmak yeterli olmayabiliyor. Aynı zamanda tüm cihazlara uyumlu ve Google SEO alt yapısına ve minimal bir grafik tasarımına sahip olması gerekir. Bu üç doğru bileşeni bir araya getirerek hazırladığımız web tasarımları ile yeni hedef kitlelere ulaşmanızı sağlamak ile kalmayıp firmanızın dijital platformdaki kurumsal kimlik imajını yeniliyoruz. Sizler de profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan mobil dostu web site tasarımı ile kazancınızı arttırmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Dijital Pazarlama Hizmetleri, Video reklamlar, SEM, SEO, Facebook ve Instagram’daki reklamlar, ve çok daha fazlası. İçerik ve yerleşim kombinasyonları neredeyse sınırsızdır.

 

Mersin Web Tasarım Ajansı Gürteks Matbaa Reklam Tanıtım ve Tasarım Hizmetleri

 

Diğer portföyümüze bakın

Diğer portföyümüz

Kurumsal Kimlik

Grafik Tasarım

Logo Tasarımı

Grafik Tasarım

Katalog Tasarımı

Grafik Tasarım